See other templates

RESULTATS CAP SETMANA 27-28/10/2018

 Darrer cap de setmana d’octubre en la majoria de casos fora de casa (28 partits) amb 18 victòries aconseguides i 3 empats en 34 partits en total.

Destaquem algunes que, per reiteratives, situen els nostres equips al capdavant de les classificacions.

 Juvenil A i B, Cadet A, B i C, Infantil D, Aleví E i G, són líders o colíders.  8 equips després de 4/5 jornades i tots ells han guanyat amb solvència i mostrant un bon talant de joc i competitivitat.

Un altre grup d’equips com 1r Equip, Cadet D, Infantil B i C, Alevins B, C, D i Prebenjamí A que estan entre els 5 primers a prop del líder.

Bona jornada per a 1r equip, Juvenil A i B, Cadet A, B i C, Infantil D i G, alevins B, C, D, E, G, J, Benjamí A, B els quals han aconseguit bones victòries, algunes molt difícils com la del Benjamí A i B o la del Cadet C davant un gran equip del grup com el Sporting Gavà o el Juvenil B davant Montserratina.

Menció apart el gran partit del 1r Equip al difícil camp del Marianao amb bon futbol, bona capacitat de sacrifici quan tocava, bé defensivament i compactes en totes les línies amb un bon treball d’equip. (1-3)

Setmana propera, molts partits interessants per a continuar amb les bones ratxes o capgirar les dolentes que afortunadament no són gaires. Dissabte i diumenge, al Camp d’Esports.

Força, Atlètic!!!

 

  DISSABTE 27/10/2018  
1 MARIANAO POBLET UD A --- AMATEUR 3
3 JUVENIL B --- SECTOR MONTSERRATINA U.D. A
2 VILADECANS U.D. B --- CADET A 6
1 C.E. ESPARRAGUERA A --- CADET B 6
2 F.C. LEVANTE LAS PLANAS A --- CADET D 0
0 U.E. CASTELLDEFELS C --- INFANTIL C 0
0 SANT LLUIS A.E. A --- INFANTIL D 13
1 PªR. SANT FELIU LLOB. A --- INFANTIL F 0
2 INFANTIL G ---A.E. PRAT D 0
4 C.F. IGUALADA A --- ALEVÍ A 2
0 C.F. CIUDAD COOPERATIVA A --- ALEVÍ B 11
1 C.E. PUBILLA CASAS B --- ALEVÍ C 7
1 C. ESCOLA F. GAVÀ --- ALEVÍ D 7
0 Pª BLAUGRANA VALLIRANA E --- ALEVÍ E 21
12 C.F. CORBERA C --- ALEVÍ F 3
3 SANT LLUIS A.E. A --- ALEVÍ G 0
7 ALEVÍ H --- F.U.E. CORNELLÀ J 1
3 ATLETIC PRAT DELTA C.F. B --- ALEVÍ J 7
1 C.F. IGUALADA B --- BENJAMÍ A 2
1 F.C. SANTBOIÀ C --- BENJAMÍ B 2
7 INCRESA ATLETICOC.F. ---BENJAMÍ D 0
2 SANT LLUIS A.E. A --- BENJAMÍ E 2
3  BENJAMÍ G --- GAVAMAR 1 
3 SANT ANDREU BARCA A.A --- PREBENJAMÍ A 0
2 ALMEDA --- PREBENJAMÍ B 16 
4  COL·LEGI ALEMANY --- PREBENJAMÍ C 2 
susp  SPORTING GAVÀ --- PROMESES susp

 

  DIUMENGE 28/10/2018  
MARIANAO POBLET U.D. A --- JUVENIL A 11 
1 CADET C --- SPORTING GAVÀ 2013 F.C. B
C. ESCOLA F. GAVÀ A --- INFANTIL A
A.E. ABRERA A --- INFANTIL B
3 SECTOR MONTSERRATINA U.D. C --- INFANTIL E
2 ALEVÍ I --- U.E. SANT ILDEFONS D
E.F. PREMIER BARCELONA B --- BENJAMÍ C
3 F.U.E. CORNELLÀ K --- BENJAMÍ F

Page 5 of 12

Cap Amunt