See other templates

  • slider_image_01.jpg
  • slider_image_02.jpg
  • slider_image_03.jpg
  • slider_image_04.jpg
  • slider_image_05.JPG
  • slider_image_06.JPG

RESULTATS CAP SETMANA 2-3/2/2019

Tercera millor marca de la temporada amb 23 victòries i millor mínima marca de derrotes amb 7 només en 33 partits amb  3 empats.

Victòries de tots els nostres líders; 1r Equip , Juvenil A i Cadet A amb cert patiment i molt més còmodes les del Cadet B, Infantil D, Aleví B i Aleví D; importants també les del Juvenil B, Cadet C, Aleví E que els hi permet perseguir d’a prop els seus líders. En un tercer grup victòries de l’Infantil A i Aleví A contra rivals en teoria superiors i que ens dóna una gran dosi de motivació per a seguir creixent en la difícil Preferent; en un següent grup victòries del Cadet D, Infantil B, Infantil E, Aleví C, Aleví J que continuen en els grups de capçalera així com les de l’Aleví F, Benjamí E i la de l’amistós del Benjamí D contra un equip xinès.

Al Cebllob ple de victòries dels 2 Prebenjamins i el Benjamí G.

Bona jornada i gran futbol el que han ofert els nostres equips.

Força, Atlètic!!

 

DISSABTE 2/2/2019
2
AMATEUR --- F.A ESPLUGUENC A 0
3 JUVENIL A --- F.C. LEVANTE LAS PLANAS A 1
1 CADET A --- U.E. CASTELLDEFELS B 0
4
CADET D --- C.F. CIUDAD COOPERATIVA B 1
2 INFANTIL B --- Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS A 1
10 INFANTIL D --- SANT VICENÇ DELS HORTS 2014 A.F. A 1
 3 INFANTIL E --- A.E. ABRERA B 0
4 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A --- INFANTIL F 2
5 ALEVÍ C --- VILADECANS U.D. C 0
12 ALEVÍ D --- C.E. ESPARREGUERA B 0
1 F.C. SANTBOIA G --- ALEVÍ F 3
3 C.F. PALLEJA B --- ALEVÍ H 1
1 ALEVÍ I --- C.F. SANT JUST A 5
3 C.F. MOLINS DE REI D --- ALEVÍ J 5
2 BENJAMÍ B --- U.D. VISTA ALEGRE A 2
2 BENJAMÍ C --- F.U.E. CORNELLA G 3
4 BENJAMÍ E --- C.D. ALMEDA B 1
4 SANT ILDEFONS --- BENJAMI G 6
4 C.D. FONTSANTA-FATJO A --- PREBENJAMÍ A 3
14 PREBENJAMÍ B --- SPORTING GAVA F 2
5 PREBENJAMÍ C --- SPORTING GAVA E 3

 

DIUMENGE 3/2/2019
5 JUVENIL B ---   C.F. SANT JUST A 0
13 CADET B --- Pª REC. SANT FELIU LLOBREGAT B 0
2
CADET C --- F.U.E. CORNELLA E 0
2 INFANTIL A -- C.E. FIF LLEIDA A 1
1 INFANTIL C --- C.F. CAN VIDALET A 1
0 INFANTIL G --- A.C. COLEGIO ALEMAN S.ALBERTO A 0
5 ALEVÍ A --- C. ESCOLA F. GAVA A 2
7 ALEVÍ B --- C.F. CORBERA B 1
11 ALEVÍ E --- A.E. ABRERA C 0
3 ALEVÍ G --- SECTOR MONTSERRATINA U.D. B 4
1 BENJAMÍ A --- C.F. BLANCA SUBUR A 6
12 BENJAMÍ D --- HU JING
Cap Amunt