See other templates

RESULTATS CAP SETMANA 15-16/12/2018

Penúltima jornada abans de Nadal gairebé forastera saldada amb 19 victòries i 2 empats com a resultats favorables dels 33 partits disputats.

Algunes de les victòries confirmen liderat com les del Juvenil A amb molt de mèrit per la dificultat del rival i camp. Cornellà (0-2); Juvenil B davant Cornellà també (3-0); Cadet C davant Almeda. Els 3 equips són líders a més del Cadet A que va patir una ensopegada important, però continua líder; Infantils A, C, D (líder sòlid) i E també van guanyar amb solvència, no en el resultat, la del C i molt bona la del Cadet D, dia a dia millor; grans victòries les del Alevins B, C, D, E, F que permeten liderar al B i E els seus grups i al D ensumar-lo; importants les victòries i les lliçons de futbol dels Benjamins A, C i D que dia a dia escalen posicions; valuosos empats de l’Aleví A a Sant Andreu i de l’Aleví H contra el líder; al Cebllob, Promeses, Prebenjamí B i Benjamí G van guanyar amb contundència els seus duels.

Derrotes doloroses les del Cadet A, B i Infantil B i molt cruels les dels Alevins G i I als darrers moments del partit per 1-0 les dues.

Darrera setmana de competició amb partits molt atractius el cap de setmana.

Força, Atlètic!!

 

DISSABTE 15/12/2018
2 U.D. SAN MAURO A —- AMATEUR 1
JUVENIL B ---F.U.E. CORNELLA B
2 CADET A --- F.C. SANTFELIUENC A 5
2
C.F. MOLINS DE REI A --- CADET B 1
4 CADET C --- C.D. ALMEDA B 1
1
PªBB S. FELIU LLOB. B   -   CADET D 6
1 PªR. S.FELIU LLOB. B --- INFANTIL D 9
1 U.E. SANT ANDREU B --- ALEVÍ A 1
0 MARTORELL A.E. A --- ALEVÍ B 3
2 C.F. CAN VIDALET C --- ALEVÍ D 5
1
ALEVÍ H --- A.E. ABRERA D 1
7 INCRESA AT. C.F. A --- ALEVÍ J 4
1 A.E. PRAT A --- BENJAMÍ A 6
7 U.E. S. JOAN DESPI C --- BENJAMÍ B 5
2 A.E. ABRERA B --- BENJAMÍ D 5
8 BENJAMI G --- GAVA MAR 1
3 F.C. SANTBOIA A --- PREBENJAMÍ A 2
12 PREBENJAMÍ B --- ESCOLA GAVA 1
1 PREBENJAMÍ C --- C.F. SANT JUST B 3
11 PROMESES --- MOLINS DE REI 3

 

DIUMENGE 16/12/2018
0 F.U.E. CORNELLA A --- JUVENIL A 2
1 C.F. AMPOSTA A --- INFANTIL A 4
1 INFANTIL B --- F.C. LEVANTE LAS PLANAS A 2
1 INFANTIL C --- F.U.E. CORNELLA B 0
0 U.D. VISTA ALEGRE B --- INFANTIL E 9
9
U.E. CASTELLDEFELS D --- INFANTIL F 2
2 A.E. PRAT C --- ALEVÍ C 3
1 MARTORELL A.E. E --- ALEVÍ E 6
4 F.C. SANTFELIUENC J --- ALEVÍ F 6
1 INCRESA AT. C.F. C --- ALEVÍ G 0
0 ALEVÍ I --- F.U.E. CORNELLA I 1
4
C.E. L'HOSPITALET C --- BENJAMÍ C 5
1 AT. VILADECANS F.C. B --- BENJAMÍ E 0

 

 

 

 

 

 

Cap Amunt