See other templates

RESULTATS CAP SETMANA 10-11/11/2018

Nou record de victòries de l’Atlètic amb 25 partits guanyats i 3 empats en jornada forastera, on els nostres 7 equips A’s van guanyar en camps difícils i rivals molt complicats que accedien al liderat si ens batien, com el cas del Juvenil o Cadet o rivals d’entitat com ara Can Trias, Jabac Infantil o Aleví  o At. Vilafranca Benjamí.

Això, acompanyat de 18 victòries més, entre elles les que propicien que 8 equips Atlètics continuïn líders i les 4 dels nostres CEBLLOB’s, fent el primer ple de la temporada.

1r Equip, Juvenil A. Juvenil B (virtual), Cadets A, B, C, Infantil D i Aleví E comanden les classificacions;  Infantil C, Aleví B, C, D, H, J, Benjamí C, Benjamí D estan entre els 5 primers; Infantil A i Aleví A, els dos a Preferent, van aconseguir victòries al nostre duel particular amb el gran Jabac Terrassa.

Per acabar, recordar-vos que hem d’aprofitar aquest gran inici de temporada per a animar els nostres equips el proper cap de setmana amb partits de molt nivell amb rivals com el FC Barcelona en benjamins o infantils, Cornellà en cadets, Espluguenc en juvenils, Sabadell CE en alevins o Begues en Infantils amb el liderat en lloc. 

Seguim amb bona salut, estem sans. Aprofitem i preparem-nos per a quan ens constipem.

Endavant, Atlètic!!

 

DISSABTE 10/11/2018
3 VILADECANS U.D. A --- JUVENIL A 4
0 E.B. EL PAPIOL A --- CADET B 4
0 U.F.B. JABAC I TERRASA --- INFANTIL A 5
5 NAISE BARCELONA F.C. A - INFANTIL B 3
2 A.E. PRAT A --- INFANTIL C 0
1 MARIANAO POBLET U.D. --- ALEVÍ B 2
2 F.E. HOSPITALET AT. A --- ALEVÍ C 8
0 VILADECANS U.D. E --- ALEVÍ D 10
1 U.E. SANT JOAN DESPÍ F --- ALEVÍ E 4
5 U.E. CASTELLDEFELS J --- ALEVÍ G 3
15 ALEVÍ H --- PªB. SANT VICENÇ HORTS B 1
1 ALEVÍ I --- F.C. LEVANTE LAS PLANAS B 9
0 A.E. PRAT F --- ALEVÍ J 14
6 U.E. SANT ILDEFONS A --- BENJAMÍ B 0
3 S. MONTSERRATINA U.D. B --- BENJAMÍ C 5
2 PªBB SANT FELIU LL. B --- BENJAMÍ D 9
2 S. VICENÇ HORTS A.F. B --- BENJAMÍ E 2
7 VILADECANS U.D. C --- BENJAMÍ F 1
4 MARIANAO POBLET UD --- BENJAMI G 6
4 F.E. GRAMA C --- PREBENJAMÍ A 5
3 SPORTING GAVA D --- PREBENJAMI B 7
0 SPORTING GAVA F --- PREBENJAMI C 7
1 SPORTING GAVA B --- PROMESES 5
 
DIUMENGE 11/11/2018  
1
U.D. CAN TRIAS A --- AMATEUR 3
1 JUVENIL B --- F.A. ESPLUGUENC B 1
0 C.E. GAVÀ B --- CADET A 2
2 CADET C ---U.E. SANT ILDEFONS D 0
-- VILADECANS U.D. E --- CADET D --
0 TERLENKA BARC. C.F. --- INFANTIL D 16
1
S. ANDREU BARCA A. A --- INFANTIL E 5
8 VILADECANS U.D. C --- INFANTIL F 0
5 INFANTIL G ---S. MONTSERRATINA U.D. D 5
0 U.F.B JABAC I TERRASA A --- ALEVÍ A 2
7 C.F. GAVÀ MAR C --- ALEVÍ F 3
2
F.E. AT. VILAFRANCAA --- BENJAMÍ A 6

 

 

 

Page 1 of 10

Cap Amunt